В гостях у ресторані "Вихухоль"

restoran-vixuxol-bucha-13

Вихухоль – загадкова тваринка, зовнішній вигляд якого викликає захват. Цю тваринку можно смілов назвати живим пам'ятником історії Землі: вона була свідком процеса еволюції людини.

Бархатисте тіло, вкрите цінним хутром; голова, яка закінчується довгим хобітком з двома носовими отворами на кінці, маленькі очки, сплющений з двох боків чешуйчатий хвіст, лапи з перепонками, - роблять вихухоль схожою на міфічного персонажа. Його стихія - вода і ліс, що так безцінно для життя людини.

Цікава риса вихухолі – миролюбивість: один будинок может стать притулком для декількох «сімей»! Ці тваринки такі маленькі і беззахисні, але який приклад моральних норм вони дають людям! Відмінність її від інших тварин - цілодобова любов до їжі. В «меню» цієї маленької ненажерливої тваринки багато «м'яса».

Зустріти таку цікаву тваринку вважається великою удачею.

Стейк-хаус «Вихухоль» – висвітлення образу життя цієї загадкової тваринки. Це гармонія насолоди і ситості.

Ресторан «Вихухоль» відкрив свої двері гостям в 2014 року в одному із самих зелених куточків Київської області, м. Буча.

Переступивши поріг ресторану, Ви відчуєту, як стрілки годиннику зупиняться, надавши Вам можливість насолододжуватись справжнім відпочинком.

Стейк-хаус «Вихухоль» приваблює відвідувачів не тільки своїм зручним розташуванням, цікавою назвою, широким вибором страв, але і оригінальним інтер'єром закладу, де прослідковуються нотки креативності.

Завдяки цьому в ресторані проходять посиденьки, як шумних компаній, так і романтичні вечори закоханих пар, зустрічі бізнес-партнерів, сімейні збори, під час яких дітки можуть займатись творчістю.

В інтер'єрі ресторану прослідковується гра контрастів: темно-коричневі диванчики, стіни оформлені ніжно-білою венеціанською штукатуркою, поєднуються з юмористичними яскравими різнокольоровими картинами. Полотна служать прикрасою залів, що викликає у відвідувачів посмішку і дарує веселий настрій. Якщо уважно вивчити творіння художника, то стає ясним його задумка: сюжет кожної картини - це продовження попереднього полотна. На картинах художник відобразив в різних комічних образах головного героя, в честь якого назвали ресторан - вихухоль.

Мы пропонуємо Вам скуштувати неповторні стейки, піци та інші витончені страви, які зберігають в собі загадку кулінарного мистецтва нашого талановитого талановитого шеф-повара.

Ресторан має 4 зали: Банкетний зал, Коктейльний зал, Веранда, VIP—зал. У нас Ви сможете забути про свої турботи і розчинитись в атмосфері легкості і нашої любові! Для нас нема нічого приємнішого, ніж радувати Вас смачними кулінарними шедеврами і сюрпризами від шеф-повара.

«Вихухоль» стане приємним місцем для проведення будь-якого вида свят, видатної події у Вашому житті і просто райським куточком, де можна гарно провести час! Стейк-хаус «Вихухоль» стане справжною знахідкою для гурманів стейкової культури і любителів відвідати смак кулінраних шедеврів.

Заходьте до нас за удачею и відпочивайте по-королівськи!